.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАРТИНЕЛИ ЛОСОС ЛАДНО ДИМЕН 100Г

SKU: 18040007
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Ладно димен норвешки лосос
Состав: Филети лосос, готварска сол, буков дим
Рок на употреба: 30 дена, од датумот на одмrзнување (инфо на пакувањето)
Начин на чување: Да се чува на температура до +4°С
Производител: Кристал Со ДОО Београд
Дистрибутер -Увозник: РУДИНЕ ММ ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

26 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 1.5Л

АБАНТ ВОДА 1.5Л

16 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден