.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАМА'С ДОМАШНА САЛСА 550ГР

SKU: 09030840
Достапност: На залиха
315 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Домашна салса од печени пиперки со босилек и лук
Состав: Печена струмичка пиперка, домат,сончогледово масло, морска сол, босилек и лук
Рок на употреба: Означен на теглата
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Мaмас
Дистрибутер: Nelt Mamas

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи