.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ФЕН ЗА КОСА ХД20ДД

SKU: 39080513
Достапност: На залиха
599 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: МАКС ФЕН ЗА КОСА

Состојки: Пластика

Рок на употреба: Неограничен

Начин на чување: На суво место

Производител: Кина

Увозник/Дистрибутер: Агротехна Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*