.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ПЕГЛА НА ПАРЕА 2000 В АТ 4273

SKU: 39040555
Достапност: На залиха
1099 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пегла на пареа
Моќност: 2000w, Керамичка навлака на плоча.Систем против создавање на каменец. Систем против капење, самочистење.Вертикално испуштање на пареа.Пеглање со или без пареа.Зафатнина на резервоар 260мл.Кабел со должина од 1,5м
Неограничен
Прилог упаство и гарантен лист спакувано во производнот
Кина
Агротехна

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*