.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС БЛЕНДЕР СЕЦКО ЦХ 5021

SKU: 39050218
Достапност: На залиха
1499 ден 1199 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:МАКС БЛЕНДЕР СЕЦКО
Состав: ПЛАСТИКА, МЕТАЛ
Рок на употреба: НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување: НА СУВО МЕСТО
Производител:КИНА
Увозник/Дистрибутер:АГРОТЕХНА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*