.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ТУРСКО КАФЕ 201

SKU: 39030244
Достапност: На залиха
1249 ден 699 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Апарат за турско кафе
Состав: Платика, метал
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител: НРК
Увозник/Дистрибутер: Агротехна

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи