.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИОН ЦРНО И БЕЛО 40ГР

SKU: 07042583
Достапност: На залиха
25 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Чоколаден бар
Шеќер,растителни масла (палмино,шеа,палмини семки),гликозо-фруктозен сируп,пченично брашно,згуснато засладено млеко(млеко,шеќер),обезмастено млеко во прав,сурутка во прав(од млеко),какао прав со смалени масти (3,2%),пченкарен скроб,малтодекстрин,пченичен скроб,емулгатор(лецитини), сол,агенс за нараснување(натриум хидроген карбонат0.Може да содржи кикиритки,јаткасто овошје и соја.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
НЕСТЛЕ ПОЛСКА
Алма-М Дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*