.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО СИРЕЊЕ И СПАНАЌ ЗАМРЗНАТИ 400Г

SKU: 17910229
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО СИРЕЊЕ И СПАНАЌ ЗАМРЗНАТИ 400Г
Состав: Тесто (Пченично брашно, вода, сончогледово масло, шеќер,сол) Фил 40% (сирење, спанаќ, павлака, сол), лебни трошки, јајца).
Рок на употреба: Означен на пакувањето
Начин на чување: На температура од -18 степени
Производител: LILI FUD DOO
Дистрибутер: LILI FUD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ++ПИЦА ИТАЛИЈАНА 80Г

++ПИЦА ИТАЛИЈАНА 80Г

25 ден 17 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

50 ден
Слика од ИДЕАЛ ШИПКА ПАВЛАКА 18%MM 180Г

ИДЕАЛ ШИПКА ПАВЛАКА 18%MM 180Г

30 ден
Слика од ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО ПИЛЕШКА ШУНКА ЗАМРЗНАТ 400Г

ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО ПИЛЕШКА ШУНКА ЗАМРЗНАТ 400Г

99 ден