.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО КАШКАВАЛ ЗАМРЗНАТИ 400Г

SKU: 17910228
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЛИЛИ ФУД ПИРОШКИ СО КАШКАВАЛ И ПЕЧУРКИ ЗАМРЗНАТИ 400Г
Состав: Тесто (Пченично брашно, вода, сончогледово масло, шеќер,сол) Фил 40% )млечен кашкавал, (млеко, сирило, сол), замена за кашкавал(вода, растителни масла, скроб,сол, емулатори, гауда вкус,конзерванс), саламурни корнишони (краставици, вода, оцетна киселина, сол), саламурни печурки, лебни трошки, јајца).
Рок на употреба: Означен на пакувањето
Начин на чување: На температура од -18 степени
Производител: LILI FUD DOO
Дистрибутер: LILI FUD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

64 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

40 ден