.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИЛИ ФУД ПАСТРМАЈЛИЈА ПИЛЕШКА ЗАМРЗНАТА 340Г

SKU: 17920050
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЛИЛИ ФУД ПАСТРМАЈЛИЈА ПИЛЕШКА ЗАМРЗНАТА 340Г
Состав: пченичмо брашно, вода, квасец, шеќер, сол, сончогледово масло, декстроза, згуснувач (гуар гума,регулатор на киселост(натруум фосфат, калциум фосфат,калиум фосфат)), емилгатор(естри на моно и диацетил винска киселина), сладен екстракт (јачменов слад, вода), сурутка во прав,антиоксидант (акробинска киселина), ензими. Пилешко месо 40%
Рок на употреба: Означен на пакувањето
Начин на чување: На температура од -18 степени
Производител: LILI FUD DOO
Дистрибутер: LILI FUD DOO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИДЕАЛ ШИПКА ПАВЛАКА 18%MM 180Г

ИДЕАЛ ШИПКА ПАВЛАКА 18%MM 180Г

30 ден
Слика од ЧЕЗА ИНДИСКИ ОРЕВ 100 ГР

ЧЕЗА ИНДИСКИ ОРЕВ 100 ГР

60 ден
Слика од ТОРТИЉА МЕКСИКАНА ЧИА 6 ПАРЧИЊА 390Г

ТОРТИЉА МЕКСИКАНА ЧИА 6 ПАРЧИЊА 390Г

102 ден
Слика од ЧЕЗА БАДЕМ СИРОВ 100Г

ЧЕЗА БАДЕМ СИРОВ 100Г

59 ден