.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИЛИ ФУД МИЛИБРОД СО СУВО ГРОЗЈЕ 450Г

SKU: 05060653
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

ГО НУТРИ ОВЕСНА КАША МАЛИНА 55 ГР

28 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ XL 500Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ XL 500Г

15 Поени
79 ден 72 ден