.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕ ГУРМЕ СУПА ОД ЛЕЌА И КИНОА 250ГР

SKU: 09060181
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Супа од леќа со киноа 250 гр.
Состав: Вода, црвена леќа (8%), растително масло (сончогледово масло, маслиново масло) (2%), пченично брашно, сол, морков, кромид, лук, ким, куркума, црн пипер, црвена киноа (0,1%). Содржи пченичен глутен.
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на собна температура подалеку од сончева светлина. По отворањето, да се чува во фрижидер (+4 ° C) и да се консумира во рок од 2 дена.
Производител: Производител: Јајла Агро Гида Сан. Ве Нак. А.Ш./ Мерсин, Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

69 ден
Слика од ПОДРАВКА НАУТ КОНЗЕРВА 400Г

ПОДРАВКА НАУТ КОНЗЕРВА 400Г

70 ден
Слика од ПОДРАВКА ЛЕЌА КОНЗЕРВА 400Г

ПОДРАВКА ЛЕЌА КОНЗЕРВА 400Г

52 ден
Слика од МАЛБОРО ТАЧ 4МГ 20

МАЛБОРО ТАЧ 4МГ 20

130 ден