.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕ ГУРМЕ КОМПОТ ОД КАЈСИЈА 250ГР

SKU: 09040130
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Компот од кајсија 250 гр.
Состав: Вода, шеќер (13%), сува кајсија (без семки) (10%), цимет, каранфил.
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на собна температура подалеку од сончева светлина. По отворањето, да се чува во фрижидер (+4 ° C) и да се консумира во рок од 2 дена.
Производител: Производител: Јајла Агро Гида Сан. Ве Нак. А.Ш./ Мерсин, Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

62 ден
Слика од ХЕБА 1.5Л

ХЕБА 1.5Л

27 ден
Слика од СОНЧЕВА ДОЛИНА ЛЕЌА 400 ГР

СОНЧЕВА ДОЛИНА ЛЕЌА 400 ГР

52 ден
Слика од ДАНИВО ЛЕЌА 400 ГР

ДАНИВО ЛЕЌА 400 ГР

60 ден