.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕГУРМЕ СУПА ОД ДОМАТИ 250ГР

SKU: 09060185
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Супа од домати 250 гр.
Состав: Вода, Доматно пире (18%), сос од домати (5%), растително масло (сончогледово масло, маслиново масло) (2%), скроб, сол, шеќер, кромид, сос од пиперки, црн пипер, лук ].
Рок на употреба: Означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на собна температура подалеку од сончева светлина. По отворањето, да се чува во фрижидер (+4 ° C) и да се консумира во рок од 2 дена.
Производител: Јајла Агро Гида Сан. Ве Нак. А.Ш./ Мерсин, Турција
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

96 ден
Слика од БИФРУИТ ПОРТОКАЛ 100% 1Л

БИФРУИТ ПОРТОКАЛ 100% 1Л

64 ден
Слика од ПРЕГО ПИЛЕШКА ЧОРБА 400 ГР

ПРЕГО ПИЛЕШКА ЧОРБА 400 ГР

132 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

25 ден