.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛА РИВЕ ДЕО ЗА МАЖИ ЕКСТРИМ СТОРИ 150МЛ

SKU: 35020424
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лариве дезодоранс
Butane, Alcohol denat., Propane, Isobutane, Parfum, Propylene glycol, Isopropyl myristate, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Cinnamyl alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl ionone
3 години
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
La Rive S.A. Poland

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*