.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУЧ ПИПЕРКА ВО ПАВЛАКА 700Г

SKU: 12100306
Достапност: На залиха
182 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КУЧ ПИПЕРКА ВО ПАВЛАКА 700Г

Пастеризирана павлака 60-70%, маринирана цела пиперка 30-40%, јогуртна стартер култура, готварска сол. 

Рок на употреба: 45

Начин на чување: 0- 8 

КУЧ КОМПАНИ Крагујевац/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

27 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од ПОДРАВКА ЛЕЌА КОНЗЕРВА 400Г

ПОДРАВКА ЛЕЌА КОНЗЕРВА 400Г

52 ден
Слика од ПАЛ МАЛ ПОКЕТ СИНО

ПАЛ МАЛ ПОКЕТ СИНО

95 ден