.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУХНЕ ЈОГУРТ ДРЕСИНГ 250 МЛ.

SKU: 16410181
banner
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КУХНЕ ЈОГУРТ ДРЕСИНГ 250 МЛ.
Состав: Вода, јогурт од обезмастено млеко (30 %), масло од репка, гликозен-фруктозен сируп, алкохолен оцет, шеќер, модифициран скроб, сол, билки, производ од сурутка, згуснувач ксантан и пектин, природен вкус, кисела млечна киселина, концентрат од сок од лимон, зачин
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: Чувајте на суво, ладно место подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Kühne Food GMBH Kühnehöfe 11 D-22761 Hamburg
Дистрибутер: GRANDEKS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*