.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУХНЕ ФРАНЦУСКИ ДРЕСИНГ 75 МЛ.

SKU: 16410189
banner
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КУХНЕ ФРАНЦУСКИ ДРЕСИНГ 75 МЛ.
Состав: Вода, масло од репка, гликозен-фруктозен сируп, жесток оцет, доматно пире (4,5%), коцки домати (3%), шеќер, модифициран скроб, кромид, сол, производ од сурутка, билки, семе од синап, зачини, сок од лимон концентрат, згуснувач ксантан, природен вкус
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: Чувајте на суво, ладно место подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Kühne Food GMBH Kühnehöfe 11 D-22761 Hamburg
Дистрибутер: GRANDEKS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РЕКСОНА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ БЛЕК&ВАЈТ 150МЛ

РЕКСОНА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ БЛЕК&ВАЈТ 150МЛ

119 ден
Слика од ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

17 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

89 ден