.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУХНЕ МЕД И СЕНФ ДРЕСИНГ 75 МЛ.

SKU: 16410190
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КУХНЕ МЕД И СЕНФ ДРЕСИНГ 75 МЛ.
Состав: Вода, гликозен-фруктозен сируп, масло од репка, сенф 7% (вода, семки од синап, духовен оцет, сол, зачини), бел вински оцет, цветен мед (3%), модифициран скроб, сол, крупни семки од синап, жолчка од јајце* , згуснувач ксантан, зачин, боја бета каротин и екстракт од пиперка
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: Чувајте на суво, ладно место подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Kühne Food GMBH Kühnehöfe 11 D-22761 Hamburg
Дистрибутер: GRANDEKS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РЕКСОНА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ БЛЕК&ВАЈТ 150МЛ

РЕКСОНА ДЕЗОДОРАНС ЗА МАЖИ БЛЕК&ВАЈТ 150МЛ

109 ден
Слика од ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

ОВАКО ПАШТЕТА ЛОВАЧКА 50 ГР

17 ден
Слика од ИДЕАЛ ШИПКА ПАВЛАКА 18%MM 180Г

ИДЕАЛ ШИПКА ПАВЛАКА 18%MM 180Г

30 ден
Слика од ЛЕГУРМЕ ТЕСТЕНИНИ СО НАПОЛИТАНА СОС 250ГР

ЛЕГУРМЕ ТЕСТЕНИНИ СО НАПОЛИТАНА СОС 250ГР

59 ден