.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУХНЕ БАЛЗАМИК ДРЕСИНГ 75 МЛ.

SKU: 16410192
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КУХНЕ БАЛЗАМИК ДРЕСИНГ 75 МЛ.
Состав: Вода, 25% Aceto Balsamico di Modena I.G.P. (вински оцет, концентрат од грозје, боја E150d), масло од репка, гликозен-фруктозен сируп, сол, концентрат од сок од грозје, шеќер, маслиново масло, регулатор на киселост натриум ацетат, згуснувач караген
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: Чувајте на суво, ладно место подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Kühne Food GMBH Kühnehöfe 11 D-22761 Hamburg
Дистрибутер: GRANDEKS

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*