.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУМАНОВСКИ ОВЧИ КАШКАВАЛ ТРИАГОЛНИК КГ

SKU: 10100392
Достапност: На залиха
599 ден

Опис на производ:Полномасно полутврдо сирење
Состав:Пастеризирано овчо млеко, сирило, култура ,калциум хлорид, сол 2,5%,
Рок на употреба:Eдна година од датум на пакување
Начин на чување:Да се чува до +2°C до+8 °C.
Производител:Млекара Здравје Радово
Увозник/Дистрибутер:Млекара Здравје Радово

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОШ КРЕКЕР РИБИЦИ ОРГИНАЛ 180 ГР

ЈОШ КРЕКЕР РИБИЦИ ОРГИНАЛ 180 ГР

37 ден
Слика од СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

36 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден