.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
7 Поени

КРИ КРИ ГРЧКА ПАВЛАКА АВТЕНТИЧНА 0%ММ 170Г

SKU: 12500105
Достапност: На залиха
47 ден 43 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АБЦ КРЕМ СИРЕЊЕ КЛАСИК 100Г

АБЦ КРЕМ СИРЕЊЕ КЛАСИК 100Г

8 Поени
65 ден 57 ден
Слика од ОЛДЕНБУРГЕР КАШКАВАЛ ЕДАМЕР 40%ММ 200Г

ОЛДЕНБУРГЕР КАШКАВАЛ ЕДАМЕР 40%ММ 200Г

132 ден
Слика од ОЛДЕНБУРГЕР ПУТЕР СРЕБРЕН 82%ММ 250Г

ОЛДЕНБУРГЕР ПУТЕР СРЕБРЕН 82%ММ 250Г

175 ден
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

68 ден