.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРИСТ.ПЛАСТИЧНА ЧАША ЗА РАКИЈА 5ЦЛ 50/1

SKU: 32080773
Достапност: На залиха
179 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Транспарентна пластична чаша за ракија
Бренд: Дуни ; Волумен: 5 цл; Материјал: ПС; Основна боја: Транспарентна
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*