.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРИСТАЛ МАРГАРИН СОФТ 480 ГР

SKU: 04200082
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состојки: Хидрирани растителни масти, рафинирано масло, вода, готварска сол,емулгатор (Е471), соја лецитин (Е322), лимонска киселина (Е330), гликоза, К-сорбат (Е202),арома, β - каротен, витамин А+Д3                                                                                                                   

Алергенси: соја и производи од соја                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Производител: БЛАГОЈ ЃОРЕВ АД - ВЕЛЕС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИФРУИТ ЈАБОЛКО 100% 1Л

БИФРУИТ ЈАБОЛКО 100% 1Л

62 ден
Слика од БИТОЛСКА КИСЕЛА ПАВЛАКА 20% MM 700Г

БИТОЛСКА КИСЕЛА ПАВЛАКА 20% MM 700Г

18 Поени
102 ден 88 ден
Слика од КОСИЉАК СВИНСКИ КОЛБАС КРАЊСКИ 290Г

КОСИЉАК СВИНСКИ КОЛБАС КРАЊСКИ 290Г

10 Поени
85 ден 72 ден
Слика од КОМПИРИ КГ. (Р)

КОМПИРИ КГ. (Р)

36 ден