.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРЕМИ РАСТИТЕЛЕН ПРОИЗВОД СО ШУНКА 140Г

SKU: 10300172
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Намаз од млечни и растителни масти
вода,растителна маст 20%,сирење 8%,сурутка во прав,млеко во прав, путер,млечни протеини, сол,арома на сирење.
150дена
од 2С до 4С
 Савенција
Вајомаг

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*