.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОШНИЦА ЗА ОВОШЈЕ

SKU: 32151778
Достапност: На залиха
369 ден
Овој производ има минимално количество од 1

кошница за овошје
Метал
Неограничен
На суво и чисто место, подаледку од влага и вода
Кина
Simple Trade M

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*