.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОРОНА ЕКСТРА ПИВО 0,35Л

SKU: 02220229
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Пиво
Состав: Вода, јачменов малт, пченка, екстракт од хмељ, стабилизатор е405, антиоксидант е300
Рок на употреба:Втиснат на амбалажата
Производител:Cerveceria Modelo, Mexico
Увозник/Дистрибутер:Лили фуд Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СТОБИ АНТИГОНА 0.75Л

СТОБИ АНТИГОНА 0.75Л

235 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

36 ден
Слика од БЛИТВА ПАРЧЕ (Р)

БЛИТВА ПАРЧЕ (Р)

23 ден