.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СЛИМ СОФТ АДВАНС

SKU: 34040230
Достапност: На залиха
285 ден
Овој производ има минимално количество од 1

SlimSoft Advanсе има иновативни влакна со двојно јадро со силна основа и ултра меки тенки влакна <0,01мм (дијаметар на врвот на влакната е помал од 0,01 мм) за да обезбеди длабоко, но нежно чистење.ПластиканеограниченДа се чува на суво местоКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*