.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

КОЛГЕЈТ ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СЛИМ СОФТ

SKU: 34040176
Достапност: На залиха
235 ден 200 ден
Овој производ има минимално количество од 1

За чистење на површини помеѓу забите и за особено чистење на осетливи заби. Малите и тенки влакна од 0,01 мм влакна стигнуваат до честичките од храната и ги отстрануваат од тесни интердентални простори, од површината на непцата. Тие имаат помал притисок (за разлика од обичните четки за заби, влакната се сечат правилно)ПластиканеограниченДа се чува на суво местоКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*