.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ТЕЧНОСТ ЗА УСТА ЗЕЛЕНА 500МЛ

SKU: 34030060
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Клинички докажаната формула Colgate ги отстранува бактериите и овозможува свеж здив за 24 часа со редовна употреба двапати на ден. За поздрава уста и свеж здив, користете Colgate Plax двапати на ден откако ќе ги измиете забите. Нежен вкус на нане.
вода,глицерин,пропилен гликол,сорбитол,полоксамер407,арома, цетилпиридиниум хлорид,потасиум сорбат,натриум флуорид, ментол,натриум сахарин, ЦИ 19140, ЦИ 42051
3 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*