.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ ТОТАЛ ВАЈТЕНИНГ100МЛ

SKU: 34010695
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Новата Colgate Total Whitening паста за заби има уникатна формула која помага да се одстранат површинските дамки и овозможува побела насмевка.Исто така, помага во борбата против бактериите не само на забите, туку и на јазикот, образите и непцата во текот на 12 часа* нашата најдобра паста за заби за здравје на целата уста.Colgate Total Whitening паста за заби обезбедува одлична заштита од наслаги, гингивитис, помагајќи во борбата против бактериите, лошиот здив, ерозија на глеѓта, хиперсензитивноста, кариес, забен камен, дамки и проблеми со непцата. *по 4 недели на континуирана употреба "" глицерин, вода, хидрирана силика, натриум лаурил сулфат, аргинин, арома, цинк оксид, полоксамер 407, ксантанова гума, целулозна гума, цинк цитрат, тетранатриум пирофосфат, бензил алкохол, кокомидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум сахарин, фосфорна киселина, зрна, сукралоза, ЦИ 74160, ЦИ 778913 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*