.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОЛГЕЈТ ПАСТА ЗА ЗАБИ МАКС ПРОТЕКТ ВАЈТ 75МЛ

SKU: 34010751
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Клинички докажана заштита на усната шуплина, збогатена со минерали за микро-чистење и избелување на забите.Вкус на свежо нане
Состав:вода, глицерин, хидриран силициум, сорбитол, калиум нитрат, ПЕГ-12, натриум лаурил сулфат, арома, ксантанова гума, целулозна гума, кокамидопропил бетаин, натриум флуорид, натриум сахарин, калиум хидроксид, еугенол, ЦИ 42090, ЦИ 77891.
Рок на употреба:3 години од датумот на производство
Начин на чување:Да се чува подалеку од сончева светлина
Производител:Колгејт-Палмоливе
Увозник/Дистрибутер:АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

32 ден
Слика од ВИТАЛИА БАР БЕЗ ГЛУТЕН БАДЕМ, ВАНИЛА, ТЕМНО ЧОКОЛА

ВИТАЛИА БАР БЕЗ ГЛУТЕН БАДЕМ, ВАНИЛА, ТЕМНО ЧОКОЛА

39 ден
Слика од ФРИСКИЕС КУЧЕ ГОВЕДСКО И МОРКОВ 100 ГР.

ФРИСКИЕС КУЧЕ ГОВЕДСКО И МОРКОВ 100 ГР.

32 ден