.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОКА КОЛА 6X330МЛ ЛИМЕНКА

SKU: 08010171
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛАК. НЕТО-КОЛИЧИНА: 0.250 ML СОСТОЈКИ: ВОДА, ШЕЌЕР, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИД, БОЈА Е150D, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е338, ПРИРОДНИ АРОМИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ И КОФЕИН). РЕФЕРЕНТЕН ВНЕС ЗА ПРОСЕЧЕН ВОЗРАСЕН ЧОВЕК (8400 KJ/2000 KCAL).
ВОДА, ШЕЌЕР, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИД, БОЈА Е150D, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е338, ПРИРОДНИ АРОМИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ И КОФЕИН)
УПОТРЕБЛИВО ДО: ДАТУМОТ Е ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
ПО ОВЛАСТУВАЊЕ НА THE COCA-COLA COMPANY. ПРОИЗВЕДУВА ПИВАРА СКОПЈЕ А.Д., УЛ.808 БР.12, СКОПЈЕ, РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПОТРОШУВАЧИТЕ 0800-1-8888
0

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

69 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

19 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден