.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОКА КОЛА ПЕТ 4X450МЛ

SKU: 08010176
Достапност: На залиха
108 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Освежителен безалкохолен пијалак.

Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338, природни ароми (вклучувајќи и кофеин)

183 дена

Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.

По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*