.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КОКА КОЛА ЗЕРО 6X330МЛ ЛИМЕНКА

SKU: 08010172
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ОСВЕЖИТЕЛЕН БЕЗАЛКОХОЛЕН ПИЈАЛАК БЕЗ ЕНЕРГЕТСКА ВРЕДНОСТ, СО ЗАСЛАДУВАЧИ. НЕТО-КОЛИЧИНА: 1.25L. СОСТОЈКИ: ВОДА, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИД, БОЈА Е150D, ЗАСЛАДУВАЧИ Е952, Е950, Е951, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е338, Е331, ПРИРОДНИ АРОМИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ И КОФЕИН). СОДРЖИ АСПАРТАМ (ИЗВОР НА ФЕНИЛАЛАНИН). РЕФЕРЕНТЕН ВНЕС ЗА ПРОСЕЧЕН ВОЗРАСЕН ЧОВЕК (8400 KJ/2000 KCAL).
ВОДА, ЈАГЛЕРОДЕН ДИОКСИД, БОЈА Е150D, ЗАСЛАДУВАЧИ Е952, Е950, Е951, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е338, Е331, ПРИРОДНИ АРОМИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ И КОФЕИН). СОДРЖИ АСПАРТАМ (ИЗВОР НА ФЕНИЛАЛАНИН)
УПОТРЕБЛИВО ДО: ДАТУМОТ Е ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО ЗАШТИТЕНО ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ И ДИРЕКТНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА.
ПО ОВЛАСТУВАЊЕ НА THE COCA-COLA COMPANY. ПРОИЗВЕДУВА ПИВАРА СКОПЈЕ А.Д., УЛ.808 БР.12, СКОПЈЕ, РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПОТРОШУВАЧИТЕ 0800-1-8888
0

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

32 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

68 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден