.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИМ ТАРТАР СОС 500МЛ

SKU: 16410205
banner
Достапност: На залиха
114 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КИМ тартар сос 500мл
Состав: Вода, сончогледово масло 35%, оцет, кисели краставички, модифициран пченкарен скроб, шеќер, сенф, сол, регулатор на киселост, стабилизатори, заќини, ароми, конзерванс.
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: Чувајте на суво, ладно место.
Производител: КИМ
Дистрибутер: КИМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

22 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

72 ден
Слика од НЕКТАР ОВОШЕН МИКС 1.5Л

НЕКТАР ОВОШЕН МИКС 1.5Л

86 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

32 ден