.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КИЛИМ ЗА ПРЕД ВРАТА 45*70 ЦМ

SKU: 50500097
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:КИЛИМ
Состав:100% ПОЛИЕСТЕР
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:АЛАС ТЕКСТИЛ, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

60 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден