.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЕРФРИ СЕКОЈДНЕВНИ ВЛОШКИ 58

SKU: 31060344
Достапност: На залиха
194 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

секојдневни влошки со екстракт од Алое Вера
100% памучна обвивка
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 250Г

АЛПСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 250Г

28 ден
Слика од КРАШ ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25 ГР

КРАШ ТОРТИЦА ЧОКОЛАДНА 25 ГР

14 ден
Слика од КАРНЕКС ПАШТЕТА ЈЕТРЕНА 75 ГР

КАРНЕКС ПАШТЕТА ЈЕТРЕНА 75 ГР

32 ден
Слика од АЛПСКО ЈОГУРТ БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 900Г

АЛПСКО ЈОГУРТ БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5%ММ 900Г

68 ден