.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЕРФРИ СЕКОЈДНЕВНИ ВЛОШКИ ФРЕШ 58

SKU: 31060345
Достапност: На залиха
194 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

секојдневни влошки со екстракт од памук
100% памучна обвивка
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗЕЛЕНА ДОЛИНА КАШКАВАЛ ГАУДА 300Г

ЗЕЛЕНА ДОЛИНА КАШКАВАЛ ГАУДА 300Г

172 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден