.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАСИЧКА ГОЛЕМА

SKU: 42050259
banner
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1


Опис на производ: Каса
Состав: Пластика
Производител:Солмазер
Увозник/Дистрибутер:Евроазија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

28 ден
Слика од ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА ГАЗИРАНА 1.5Л

28 ден
Слика од МАГИ СУПА СО ГРИЗ КНЕДЛИ 52Г

МАГИ СУПА СО ГРИЗ КНЕДЛИ 52Г

43 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден