.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КАРТЕ ДОР ЧОКО И КОКОС 900МЛ

SKU: 11401523
banner
Достапност: На залиха
119 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состав: Обновено обезмастено млеко, Шеќер, Вода, Глукозен-фруктозен сируп, Декстроза, Кокосова паста (3%), Кокосово масло, Какао со намалена содржина на маснотии (2,3%), Рендан кокос (1,2%), Стабилизатори (гуар гума, рогач, натриум алгинат, карагенан), сурутка во прав, гликозен сируп, обезмастено млеко во прав или задебелено млеко, емулгатори (моно и диглицериди на масни киселини, амониум фосфатиди), полномасно млеко во прав, какао маса, какао путер, арома
Начин на чување: Да се чува на температура од -18°C °
Производител: Unilever Slovensko, spol. s r.o. Karadžičova 10 821 08 Bratislava
Дистрибутер: VAN DE MONDE DOOEL

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРУКТАЛ ПРИЗМА ЦРНА РИБИЗЛА 1Л

ФРУКТАЛ ПРИЗМА ЦРНА РИБИЗЛА 1Л

135 ден
Слика од ПЕПСИ КОЛА ПЕТ 1.25Л

ПЕПСИ КОЛА ПЕТ 1.25Л

45 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден