.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИНТЕКС БАЗЕН ЗА ДЕЦА 114Х25ЦМ

SKU: 36150932
Достапност: На залиха
719 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БАЗЕН

ПВЦ, ГУМА

НЕОГРАНИЧЕН

НЕМА СПЕЦИФИЧНИ УСЛОВИ ЗА ЧУВАЊЕ/ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА ПОМАЛИ ОД 3 ГОДИНИ 

ИНТЕКС КИНА

ЕВРОАЗИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*