.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИЛИРИЈА СЈАЈ ЗА ЧЕВЛИ КАФЕАВ 75МЛ.

SKU: 31110022
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Средство за само светнување за обувки
Боја ,вода,восок,емулгатор ,смола,ланолин
4 години
Да се чува на места недостапни за деца, подалеку од дирекна сончева светлина
Илирија Интернационал
Илирија Интернационал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ ПЕТ 1.5Л

88 ден
Слика од МИРАНА МАРГАРИН КОЦКА  250Г

МИРАНА МАРГАРИН КОЦКА 250Г

29 ден
Слика од ВИТАЛИА МЕЛЕНО ЛЕНЕНО СЕМЕ 100Г

ВИТАЛИА МЕЛЕНО ЛЕНЕНО СЕМЕ 100Г

16 ден
Слика од СОНЧЕВА ДОЛИНА СУСАМ 100Г

СОНЧЕВА ДОЛИНА СУСАМ 100Г

35 ден