.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИЗВОРСКА НЕГАЗИРАНА ВОДА 10Л

SKU: 08060262
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Природна изворска негазирана вода
Состав:
1л Изворска содржи:
Катјони: Натриум 5,8мг, Калиум 1,9мг, Магнезиум 4,9мг, Калциум 14,4мг.
Анјони: Хлориди 2,4мг, Сулфати 3,2мг, Бикарбонати 79мг.
Рок на употреба: 1 година
Производител:Кожувчанка Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЛБОРО ЦРВЕНА КУТИЈА 20

МАЛБОРО ЦРВЕНА КУТИЈА 20

160 ден
Слика од ДОМЕСТОС ЗЕЛЕН 750МЛ

ДОМЕСТОС ЗЕЛЕН 750МЛ

62 ден
Слика од М ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 72/1

М ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 72/1

50 ден
Слика од ПЕРЕКС СУНЃЕР ЗА САДОВИ АБРАЗИВ 1/1

ПЕРЕКС СУНЃЕР ЗА САДОВИ АБРАЗИВ 1/1

25 ден 17 ден