.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАЧИНАЛ ЛИМЕНКА АЛКАЛОИД 420 ГР

SKU: 06010327
Достапност: На залиха
102 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПРЕХРАМБЕН ПРОИЗВОД
Состав:ПРЕХРАМБЕН СОЛ ДО 60%,ШЕЌЕР,СУШЕН ЗЕЛЕНЧУК 15%(МОРКОВ,ПАШКАНАТ,КОРМИД,ЦЕЛЕР,МАГДОНОС),ЗАСИЛУВАЧ НА ВКУСОТ,ЗАЧИНИ,(ЦРН ПИПЕР,ЛОВОРОВ ЛИСТ),БОЈ.
Рок на употреба:2 ГОДИНИ
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО СУВО И ТЕМНО МЕСТО
Производител:АЛКАЛОИД А.Д. СКОПЈЕ
Увозник/Дистрибутер:АЛКАЛОИД А.Д. СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

42 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од РОСА КИДС ПЕТ 0.33Л

РОСА КИДС ПЕТ 0.33Л

23 ден