.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАРА ТЕСТЕНИНИ КУС КУС 500ГР.

SKU: 05030076
Достапност: На залиха
104 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Кус Кус
Тврдо пченично брашно,(дурум),,вода.Може да содржи траги од соја.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Паста Зара Италија
Алка дистирибуција

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

40 ден
Слика од МИЛКА КОЛАЧИЊА ЧОК И ЧОК 150 ГР

МИЛКА КОЛАЧИЊА ЧОК И ЧОК 150 ГР

94 ден