.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАМБАК МАЛА МЕТЛА СО ЛОПАТКА

SKU: 31070380
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Метла со лопатка
Состав:Пластика
Рок на употреба:Неограничено
Начин на чување:Нема специфични услови за чување
Производител:Замбак Пластик
Увозник/Дистрибутер: Евроазија Иц Вец Тиџарет Лимитед

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

24 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА ТУНИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА ТУНИНА 95Г

64 ден