.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕТИ ПЕТИТ БЕУРЕ КАКАО 370ГР

SKU: 07020411
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ЕТИ ПЕТИТ БЕУРЕ КАКАО 370ГР
Состав: Пченично брашно (содржи глутен), шеќер, растително масло (дланка, сончоглед, памук, канола), гликоза-фруктозен сируп, 3% какао, агенси за грубост (амониум водород карбонат, натриум хидроген карбонат, натриум хидроген карбонат, натриумова киселина пирофосфат), сол, (Млечен производ), арома, Средство за преработка на брашно (натриум метабисулфит), боја (карамел).
Aлерген: Содржи глутен, сулфит и млечни производи. Може да содржи траги од производи од соја
Рок на употреба: 12 МЕСЕЦИ
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: ETİ GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Увозник/Дистрибутер: IMPERIJAL TABAKO VALANDOVO

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од МИНУТ ПАЛЕНТА 500Г

МИНУТ ПАЛЕНТА 500Г

58 ден