.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
10 Поени

ЕССЕ МИА СОК ОД ЈАБОЛКО 1Л

SKU: 08051553
Достапност: На залиха
48 ден 42 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Негазиран,освежителенбезалкохолен пијалок со вкус на јаболко
Состав: Вода,овошен сок мин.20%,шекер,лимонска киселина,Л-аскорбинска киселина,природна арома од јаболко
Рок на употреба: 12 месеци
Начин на чување: собна температура
Производител: Румко 91,Ресен
Дистрибутер: ЕССЕ ДООЕЛ Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

52 ден
Слика од АБАНТ ВОДА 0.5Л

АБАНТ ВОДА 0.5Л

13 ден
Слика од РОСА КИДС ПЕТ 0.33Л

РОСА КИДС ПЕТ 0.33Л

23 ден