.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ АЈВАР БЛАГ 550 ГР

SKU: 09030834
Достапност: На залиха
229 ден 165 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЕССЕ АЈВАР БЛАГ 550 ГР

 Состав: Печена пиперка(95%),сончогледово масло,сол,шеќер,оцетна киселина

Рок на употреба: 2 години

Начин на чување: суво и темно место

Производител:Еурофуд Призрен,Р.Косово

Дистрибутер: ЕССЕ ДООЕЛ,Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

23 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ СО 10 ВИТАМИНИ 2*1 Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ СО 10 ВИТАМИНИ 2*1 Л

115 ден
Слика од ХЕЕТС ТИРКИЗ СЕЛЕКШН

ХЕЕТС ТИРКИЗ СЕЛЕКШН

150 ден